Новости проекта
Семь советов, как перейти на дистанционное обучение
Голосование
Наступление весны для вас - это...
Всего 18 человек

Факультативы

Дата: 15 октября 2014 в 15:42, Обновлено 15 января в 15:19

Расклад

факультатыўных заняткаў ДУА “Турэц-Баярская сярэдняя школа Маладзечанскага рана” на 2-е паўгоддзе

2019/2020 навучальнага года

Панядзелак

Час правядзення

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Настаўнік

Кабінет

12.20

1

Матэматычная вясёлка

Радвіловіч Н.М.

10

12.30

2

“Юныя даследчыкі, або Прыступкі на шляху да адкрыцця”

Каптур Н.У.

12

13.30

6

“Падарожжа па геаграфічнай карце”

Казлоўская Н.У.

25

14.25

5

Практыкум па чытанню

Монід А.А.

22

15.20

10

Асновы права

Гулецкі С.П.

21

Аўторак

Час правядзення

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Настаўнік

Кабінет

12.30

2

Рашэнне тэкставых задач

Каптур Н.У.

12

13.30

3

“Матэматычная вясёлка”

Журава А.В.

13

13.30

4

Рашэнне тэкставых задач

Жукавень Г.В.

11

16.20

11

“Алгебра вучыць разважаць”

Маскацініна М.М.

21

15.20

5

Стварэнне камп’ютарных гульняў на мове візуальнага праграмавання “Scratch”

Радвіловіч Д.А.

32

16.10

6

Асновы эканамічных ведаў

Радвіловіч Д.А.

32

Серада

Час правядзення

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Настаўнік

Кабінет

13.30

3

“Асновы моўнай культуры”

Журава А.В.

13

13.30

4

Хор

Барташэвіч Г.В.

26

14.25

7

Слова ў тэксце

Гулецкая Г.М.

23

15.20

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Карташэвіч Л.П.

17

15.20

9

“Алгебра вучыць разважаць”

Маскацініна М.М.

21

15.20

2

Шахматны ўсенавуч

Быкаў П.І.

15

16.10

1

Шахматны ўсенавуч

Быкаў П.І.

15

16.10

7

Свет культурных раслін

Радвіловіч Д.А.

32

Чацвер

12.20

1

Хор

Барташэвіч Г.В.

26

13.30

4

Беларускае красамоўства

Жукавень Г.В.

11

14.25

5

Хор

Барташэвіч Г.В.

26

14.25

10

Лекіка-граматычны практыкум

Монід А.А.

22

14.25

10

“Асновы біялагічнай хіміі”

Казлоўская Н.У.

25

15.20

6

Стварэнне камп’ютарных гульняў на мове візуальнага праграмавання “Scratch”

Радвіловіч Д.А.

32

16.10

4

Развіваючая інфарматыка

Радвіловіч Д.А.

32

15.20

4

Шахматны ўсенавуч

Быкаў П.І.

15

16.10

3

Шахматны ўсенавуч

Быкаў П.І.

15

Пятніца

Час правядзення

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Настаўнік

Кабінет

12.20

1

Асновы моўнай культуры

Радвіловіч Н.М.

10

12.30

2

Хор

Дамасевіч А.В.

12

13.30

3

Хор

Палтаржыцкая А.К.

13

14.25

7

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Карташэвіч Л.П.

17

15.20

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Карташэвіч Л.П.

17

15.20

6

Хор

Барташэвіч Г.В.

26

15.20

8

“Займальны свет жывёл”

Казлоўская Н.У.

25

15.20

10

“Алгебра вучыць разважаць”

Маскацініна М.М.

21

Субота

Час правядзення

Клас

Назва факультатыўнага занятка

Настаўнік

Кабінет

08.30

9

Асновы сямейнага жыцця

Радвіловіч Д.А.

32

08.30

9

Тэхнічная графіка

Карташэвіч Л.П.

17

08.30

11

“Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця”

Гулецкі С.П.

21

09.25

9

Складаны сказ без складанасці

Гулецкая Г.М.

23

10.25

11

Практыкум па беларускай мове

Гулецкая Г.М.

23

10.25

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

Сарока Т.С.

33

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.